Pornhub

PornHub видалив більшість відео із сайту

Shutterstock

Найбільший порносайт потрапив у великий скандал

Найбільший і найвідоміший порносайт PornHub видалив більшість роликів після того, як компанію звинуватили у розповсюдженні відео з сексуальним насильством над дітьми і жінками. Про це пише The Verge.

Із порносайту зникли всі відео, завантажені користувачами, які не пройшли верифікацію.

За даними видання, якщо 12 грудня на сайті було 13,5 млн порнороликів, то вже 14 грудня їх залишилося лише 4,7 млн. Тобто сайт видалив 8,8 млн відео.

Скандал із PornHub розгорівся після публікації американського колумніста Ніколаса Крістофа в The New York Times, у якій він розповів історії людей, які постраждали від публікації на порносайті роликів з їхньою участю без згоди.

Автор статті обурився тим, що пошукові системи, банки і компанії, що випускають кредитні карти, підтримують сайт, який монетизує сексуальне насильство над дітьми або жінками без свідомості. За словами журналіста, проблему посилює можливість вільного завантаження роликів на PornHub. Незабаром після публікації розслідування порносайт відключив можливість вільного завантаження, заборонив завантажувати відео і оголосив про рішення вдосконалити систему модерації.

Нещодавно також стало відомо, що платіжні системи Mastercard і Visa заборонили використовувати свої банківські карти для оплати на порносайті PornHub. У компаніях провели розслідування, які довели, що на PornHub поширюються ролики з кадрами насильства над дітьми.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ