MasterCard
MasterCard pixabay.com

Mastercard оголосила про початок розслідування щодо PornHub

  Читайте по-русски
  Нині платіжна система разом із правоохоронцями та Національним центром пошуку зниклих і експлуатованих дітей США шукає незаконні транзакції

  Платіжна система Mastercard оголосила про початок розслідування звинувачень щодо ресурсу PornHub після публікації викривальної колонки у виданні The New York Times. У ній автор Ніколас Крістоф звинуватив порно-сайт у поширенні відео із насильством над неповнолітніми.

  Видання Bloomberg пише, що у Mastercard вирішили переглянути свої відносини з MindGeek – це материнська компанія сайту PornHub – і провести розслідування відносно сайту, передає "НВ".

  "Ми розслідуємо звинувачення, висунуті в New York Times, і співпрацюємо з банком MindGeek, щоб розібратися в цій ситуації, на додачу до інших кроків, які вони вже зробили. Якщо претензії обґрунтовані, ми будемо вживати негайних заходів", – заявили у керівництві платіжною системою.

  Нині в компанії разом із правоохоронними органами та Національним центром пошуку зниклих і експлуатованих дітей США взялися шукати незаконні транзакції.

  У своєму матеріалі Ніколас Крістоф писав, що PornHub не блокує і модерує контент із зображенням насильства, тож ані адміністрація ресурсу, ані хтось інший "не має чіткого уявлення" про кількість нелегального контенту, що може бути опублікований на сайті. Крім того, він вказав, що через можливість завантаження відео матеріал може поширюватися навіть після його видалення.

  Як зазначає Bloomberg, колонка викликала чималий резонанс у соціальних мережах. Відомий американський інвестор Білл Екман заявив у Twitter, що великі платіжні системи повинні зупинити співпрацю з ресурсом.

  "Amex [American Express], VISA і MasterCard мають негайно призупинити платежі або відкликати кошти, поки проблема не буде вирішена. PayPal це вже зробив", – написав мільярдер.

  Своєю чергою PornHub заперечує звинувачення. Там запевняють, що "беззастережно віддані боротьбі" із таким контентом і запровадили "провідну політику довіри і безпеки для виявлення та викорінення незаконних матеріалів".

  Як повідомляв 5.UA, "слуга народу" дивився на оголені груди під час виступу свого колеги у ВР.

  Попередній матеріал
  У Києві захворюваність на COVID-19 тримається на високому рівні – виявили 1475 нових випадків за добу
  Наступний матеріал
  Влада штату Джорджія втретє підтвердила перемогу Байдена на виборах президента США
  Loading...