Домінатрікс

Від меблів до BMW та $50 тис: порномоделі розповіли про своїх найщедріших клієнтів

vice.com

Жінки, які спеціалізуються на домінуванні, можуть заробляти до $5 тис за ніч

Порномоделі розповіли про своїх найщедріших клієнтів, які платили їм тисячі доларів. Інтерв'ю опублікували у Vice

Модель з американського міста Лас-Вегас, відома за псевдонімом Кетджиру, розповіла, як один із клієнтів облаштував її будинок. 

"Він надсилав усе, що мені було потрібно: меблі, косметику, килими тощо. Певно, витратив понад $10 тисяч. За кілька років я переїхала, проте дещо з тих речей досі зі мною", – згадує порномодель. 

Інший клієнт придбав Кетджирі ноутбук по еротичному чату. 

БДСМ-модель Меггерс з Нью-Йорка спеціалізується на фінансовому домінуванні. Її клієнти – фетишисти, які отримують задоволення, коли дають своїй "господині" гроші і нічого не отримують натомість. За її словами, найщедрішим подарунком був автомобіль BMW M3. За словами Меггерс, за свою кар'єру вона встигла заробити понад мільйон доларів. 

Інша фінансова домінатрікс, Джасмін Мендес із Нової Англії, розповіла, що заробляє $2-5 тисяч за добу, а її статки становлять мільйони доларів. Найбільшу суму вона отримала у розмірі $50 тисяч. Клієнт, який надіслав ці гроші, був військовим. Він продав свій будинок і одразу відправив їй гроші. Інший чоловік приїхав з Токіо та заплатив Джасмін $20 тисяч, аби вона вигуляла його на шлейці площею Таймс-сквер у Нью-Йорку. 

Раніше дочка режисера Спілберга стала порноакторкою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ