Депутати обмінюються інтимним відео в Раді

Депутати від "Слуги народу" під час засідання Ради обмінялися еротичним відео – ЗМІ

tk.media

Щоб звільнити місце на телефоні для пікантного запису, одному з нардепів довелося видалити відео з брифінгу МОЗ

Народні депутати України досі не зрозуміли, що екрани їхніх телефонів, коли вони перебувають у Верховній Раді, може побачити вся країна.

У вівторок, 17 листопада, нардеп від "Слуги народу" Анатолій Драбовський у залі парламенту відправив еротичне відео своєму колезі у партії Олегу Тарасову, який сидів поряд. Відповідне відео вдалося зняти журналісту Олексію Липовецькому, пише TK Media.

На записі видно, як Драбовський хоче переслати відео з оголеною жінкою, але на його телефоні замало пам’яті для цього. Тоді нардеп вирішує видалити відео брифінгу МОЗ. Зрештою йому таки вдається переслати повідомлення Тарасову.

 

Анатолій Драбовський був обраний народним депутатом Верховної ради IX скликання на дострокових парламентських виборах 2019 року у виборчому окрузі № 12 у Вінницькій області. Він є членом комітету Верховної Ради з питань бюджету.

Олег Тарасов - народний депутат від "Слуги народу", член комітету з питань аграрної та земельної політики.

Нагадаємо, торік журналісти помітили, як депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко у Раді переписується з нібито повією і домовляється з нею про зустріч.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ