Дубінський з велосипедом

Мамин синок любить швидкість: у Дубінського та Яценка на двох уже 70 несплачених штрафів

Dubinsky.pro

Система фотофіксації порушень працює менше двох місяців

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський і нардеп із групи "За майбутнє" Антон Яценко регулярно порушують правила дорожнього руху і при цьому не сплачують штрафи. Про це повідомляє Bihus.info.

Із дня початку дії системи фотофіксації порушень, 1 червня, Олександр Дубінський порушив правила дорожнього руху 11 разів. У місті, де максимальна швидкість руху 50 км/год, нардеп проїжджав зі швидкістю понад 100 км/год. При цьому на одному із фото видно, що Дубінський ще й щось тримає правою рукою і їсть.

Однак дорожні "подвиги" Дубінського здаються нікчемними, якщо порівняти з Яценком. Усього за 50 днів він порушив правила дорожнього руху 60 разів. При цьому жоден із штрафів досі не сплачений. Камери фотофіксації регулярно фіксували авто нардепа, яке більш ніж утричі перевищувало максимальну дозволену швидкість.

"Яценко перевищує швидкість частіше, ніж Аваков рятує країну, ніж Зеленський бере щось під свій особистий контроль і ніж Тищенко оновлює пальце-фото в інстаграмі", – іронічно зазначає журналіст.

Нагадаємо, у 2012 році авто Антона Яценка спричинило ДТП, у якому загинула людина. ЗМІ повідомляли, що за кермом був сам нардеп, який перебував у нетверезому стані. Однак прокуратура не визнала його вини і повідомила, що за кермом машини була інша людина.

1 червня камери фотофіксації були встановлені на дорогах Києва і Київської області в місцях концентрації ДТП із важкими наслідками. Поступово таку систему планують впровадити по всій країні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ