Картинки порно

Викладач Львівської політехніки додав студентам у контрольну порно для "релаксу" – відео

Perepichka News / Telegram

Про такі методи навчання знають вже кілька років і студенти, і викладачі

Студенти першого курсу Інституту комп’ютерних наук Національного університету "Львівська політехніка" писали контрольну роботу, яка була проілюстрована зображеннями з порно після кожної відповіді на запитання. Про це пише Hromadske.

Про інцидент у закладі розповіла випускниця Наталія Кіндратів. Дівчина також надала ЗМІ відео, в якому записано розмову студентів із викладачем щодо порнозображень у контрольній. 

На відео зрозуміло, що більшість студентів неповнолітні. Проте, на думку викладача Дмитра Зербіна, порнозображення дають змогу людині отримувати задоволення від навчання. 

"Є певна методика, яка була винайдена в Японії, що людина повинна навчатися із задоволенням і ефект задоволення має бути у всіх позитивних діях. Якщо ви любите військову дисципліну, є різні люди, які отримують задоволення від різних речей. Якщо ви отримуєте задоволення від чогось іншого, то повинні знайти, від чого саме, щоб ви могли підібрати картинки саме для вас", – заявив Зербіно студентам. 

За словами викладача, сам він не дивився на порнозображення, проте якщо хтось із студентів не має бажання їх переглядати, він може "заплющити очі або відвернутися від екрана". 

Цікаво, що "навчальна методика порнозображень" використовується в університеті вже кілька років поспіль: про неї знають як студенти, так і викладачі. 

"Ця програма існує давно, і викладач не заперечує цього факту, каже, що це нова методика викладання. Я так розумію, що ніхто з цим нічого не робив", – заявила Наталія Кіндратів.

Студенти умисно не афішували відео їхньої розмови з викладачем, оскільки переживають через імовірність "завалити" сесію. 

Водночас певна частина студентів Львівської політехніки зазначає, що Зербіно дуже хороший викладач. 

"Такого хорошого викладача ще треба пошукати. До речі, кожен студент має право вибору, бачити картинки "порнографічного" характеру чи нейтрального, до прикладу, природи", – написала одна зі студенток.

Раніше найпопулярніша порноакторка світу зізналася, чи приносить робота їй задоволення. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ