Прищ

Красуня вичавила прищ на носі й отримала пухлину на все обличчя

Shutterstock

Вона цілий рік не зверталася до лікарів

На обличчі красивої 17-річної дівчини з’явилася величезна пухлина після того, як вона вичавила собі прищ на носі. Про це пише Newsflare.

Мері Енн Регачо, яка живе у філіппінській провінції Нуева-Есіха, помітила вугор близько року тому. Вона вирішила, що він з’явився через гормональні зміни після пологів: незадовго перед тим вона народила дитину.

Та через кілька днів після того, як дівчина вичавила прищ, у тому місці вона відчула  сильний біль. А потім там з’явилася пухлина, яка поступово збільшувалася, “як надувна кулька”, вкриваючи ніс, перенісся, лоб і навіть перекрила частину очей.

Біль був настільки сильним, що Мері Енн не могла спати вночі. Але вона не звернулася до лікаря, бо хвилювалася, що на лікування не вистачить грошей. Тому дівчина використовувала народні методи і лікувалася травами.

“Мені здається, що моє обличчя вже ніколи не буде таким, як раніше”, - з сумом визнає вона.

Лише через рік таких страждань дівчина нарешті звернулася до місцевої лікарні, але там не виявилося відповідного обладнання для діагностики.

Чоловік Мері Енн Альберт працює на сусідній фермі і намагається зібрати гроші, щоб вилікувати дружину. Він попросив про допомогу у благодійників.

Раніше схожа ситуація сталася із 19-річною китаянкою. Дівчина вичавила прищ і потрапила до лікарні у критичному стані.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ