"Он де вона заховалася"

Дружина заховалася на стелі від розлюченого чоловіка, який застукав її з коханцем – відео

ViralPress

Жінку видав черевик, який раптом упав зі стелі

Незвичайна любовна драма розігралася в одному із дешевих “любовних” готелів у філіппінському місті Мандауе. Жінка намагалася сховатися на стелі від розлюченого чоловіка, який застукав її з коханцем. Про це пише The Sun.

Історія почалася після того, як чоловік повернувся додому після кількох місяців роботи на нафтовій платформі за кордоном. Він дуже засмутився, коли помітив, що дружина поводиться відсторонено, а на вихідних часто йде з дому під приводом невідкладних справ у офісі.

Нещодавно, коли жінка вкотре пішла на роботу у неділю, чоловік вирішив простежити за нею. Дружина приїхала на таксі до дешевого готелю і перед входом її зустрів молодий коханець.

Обдурений чоловік подзвонив своєму другові і попросив про допомогу. Той викликав поліцію, адже подружня зрада на Філіппінах — це кримінальний злочин. Чоловік намагався увійти до номера, але співробітники готелю не пускали його, поки не прибули правоохоронці. Вони затримали ймовірного коханця, який намагався прослизнути з будівлі.

Коли поліцейські увірвалися в кімнату, вони побачили, що там нікого немає, але по кімнаті розкидано одяг жінки. Їм недовго довелося думати, куди зникла зрадлива дружина, адже раптом зі стелі впав жіночий черевик.

Виявилося, що жінка спробувала сховатися в порожнині над стелею. Поліцейські принесли драбину, щоб зняти її звідти. Незважаючи на вмовляння співробітників правоохоронних органів, вона відмовлялася злазити зі стелі. Переконати її спуститися змогли тільки жінки-поліцейські.

Тепер жінці і її другу загрожує до 6 років позбавлення волі, якщо суд доведе факт подружньої зради.

Нещодавно "Дивогляд" розповідав про те, як у Китаї зрадника, якого заскочили "на гарячому" покарали за допомогою жорстокого древнього методу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ