Голлі Лау і її діти

Мама дозволила 9-річному сину прийняти у неї пологи – фото 18+

milkandhannah / Instagram

Жінка хотіла показати, що кожен може стати частиною дива народження, незалежно від статі

Коли у мами двох дітей Голлі Лау прийшов час народжувати втретє, вона вирішила дозволити одному із своїх синів бути присутнім під час пологів. Про незвичайну історію стало відомо після того, як фотограф, яка спеціалізується на фотосесіях пологів, виклала фото в своєму Instagram, пише Popsugar.

Голлі, яка працює доулою і допомагає вагітним легше пройти через весь процес пологів, вирішила, що її доулою стане 9-річний син Чарлі. Жінка переконана, що, незалежно від статі, дітям важливо бути свідками появи на світ їхніх братиків чи сестричок. Адже процес пологів для багатьох — досі доволі закрита і табуйована тема.

За словами мами, Чарлі сам дуже зацікавився цією темою і попросив бути присутнім під час народження маленької сестрички, яку назвали Робін.

"Присутність Чарлі в найважчій частині моїх пологів додала мені сил, коли я засумнівався в собі", - сказала Голлі.

"Його заспокійливий дотик між переймами був настільки солодким, що це дозволило мені зібратися. Обидва наші сини витратили багато часу, готуючись зіграти роль другого плану. Чарлі прийняв цю роль дуже природно. Мої сини попросили дати їм урок з народження дітей, щоб підготувати їх до того, щоб вони стали свідками народження. Наявність людей, яких я найбільше люблю, підбадьорювала мене під час найважчого, що я коли-небудь робила. І це було саме тим, що мені потрібно. Його присутність допомогла нагадати мені, що я робила це раніше і що можу зробити це знову", - розповіла мама.

Хоча у мережі деякі люди висловили обурення і нерозуміння, для чого "травмувати психіку 9-річної дитини", але більшість людей підтримали Голлі і подякували їй за цей приклад, адже, якщо дитині змалечку пояснювати основні питання щодо людської фізіології, для них це буде абсолютно природно і нормально.

Нагадаємо, вчені довели, що вагітність і пологи змінюють не лише зовнішність і характер жінки, а й її генетичний код. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ