Альона Ануфрієва

Українка з волоссям, як у Рапунцель, розповіла, які непристойні пропозиції їй часто роблять чоловіки

rapunzel_ua / Instagram

На догляд за волоссям дівчина щомісяця витрачає до 3 тисяч гривень

Жительку Дніпра Альону Ануфрієву можна назвати справжньою Рапунцель, адже її волосся має довжину 180 см. Дівчина вже має 11 тисяч підписників в Instagram і про її волосся навіть написав Daily Mail.

31-річна юристка почала відрощувати волосся ще з 12-річного віку. Зараз її волосся на 15 см довше, ніж її зріст.

На догляд за волоссям жінка щомісяця витрачає майже 3 тисячі гривень.

"Секрет у використанні кокосової олії та хорошого шампуню та кондиціонера. Я витрачаю приблизно 2,8 тисяч гривень на місяць на догляд за волоссям, і мені доводиться замінювати щітку для волосся кожні шість місяців, тому що вони завжди ламаються - вони не створені для такого волосся, як у мене", - розповідає Альона.

Раз на кілька місяців вона відвідує салон краси, щоб злегка підрізати кінчики волосся.

Два роки тому у Альони народилася дочка Міра. Вона розповіла, що хотіла б, щоб у дівчинки теж було довге волосся, але Міра має сама вирішити це, коли виросте.

Жінка зізналася, що на її волосся часто звертають увагу перехожі, а чоловіки у соцмережах роблять їй непристойні пропозиції. У приватних повідомленнях вони просять понюхати, помацати чи навіть купити пасмо волосся. Але усі такі повідомлення дніпровська Рапунцель блокує.

Нещодавно "Дивогляд" писав про ще одну справжню Рапунцель, яка не стригла своє волосся 15 років і воно виросло аж до 2 метрів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ