Світлана Кривоногих

Із комуналки в елітний маєток: журналісти знайшли коханку Путіна, яка народила йому дитину

proekt.media

Жінка, яка працювала прибиральницею, раптово стала успішною бізнесвумен з мільярдним капіталом

Журналісти провели розслідування і знайшли жінку, яка є близькою подругою президента РФ Владіміра Путіна і, ймовірно, навіть народила його третю доньку. Про це розповідається у відео видання "Проект".

Світлана Кривоногих має елітну нерухомість у Москві, Петербурзі і Сочі, а загальна вартість її активів (принаймні тих, про які відомо) складає 1,1 млрд рублів. Їй також належить 2% акцій банку "Россия", який вважають неофіційною власністю Путіна, а також база відповинку "Ігора", де дуже любить відпочивати російський президент.

До того, як стати мільярдеркою, Кривоногих жила з батьками у комунальній квартирі в Петербурзі, а після закінчення школи працювала прибиральницею.

Однак, у той час, коли у Путіна пішла вгору політична кар’єра, у Світлани також все раптово стало дуже добре.

Коли журналісти розпитали колишніх сусідів сім’ї Кривоногих, звідки у жінки могли бути такі гроші, вони відповіли, що у неї у 1990-х з’явився заможний залицяльник.

Знайомство Кривоногих і Путіна розпочалося ще в 1990-х і продовжилося на початку 2000-х. У 1999-2000 роках їх часто можна було побачити поруч на різних фото. У 2010 році їхні стосунки закінчилися. Попри це, знайомі Путіна відмовляються визнавати, що знають Світлану.

"Причина такої таємничості може полягати у тому, що у Кривоногих є донька, котра народилася у 2003 році – в той момент, коли Путін почав підготовку до перших у своїй кар’єрі перевиборів. У копіях документів батько Єлизавети Кривоногих не вказаний, відомо тільки про її по батькові – Володимирівна", – розповідають журналісти.

Дівчині вже 17 років і вона живе під чужим прізвищем. Однак, коли у Центрі візуального аналізу університету Бредфорд провели аналіз фото Путіна і дівчинки, їхні обличчя виявилися схожими на 70,44%. При цьому, якщо рівень схожості перевищує 75%, це вказує на те, що на фото одна і та ж людина.

Єлизавета Кривоногих
Єлизавета Кривоногих
Фото: proekt.media

У Путіна від офіційної колишньої дружини є дві дочки. Але інформацію про них ретельно приховують. Хоча нещодавно сам російський глава зізнався, що у нього вже є внуки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ