Володимир Путін

"Маленькі солоденькі діточки!": Путін знову публічно опедофілився

Shutterstock

Російський президент розповів, що отримує велике задоволення від спілкування з онуками

Президент РФ Владімір Путін, який старанно приховує інформацію про свою сім’ю, нещодавно розповів про свої відносини з онуками.

"Є у мене онуки, я щасливий. Вони дуже гарні, солодкі такі. Я отримую велике задоволення від спілкування з ними, - розповів диктатор в інтерв'ю російським ЗМІ. - Маленькі солоденькі діточки. Я думаю, це природне почуття для кожної людини. У моєму житті це є. І я дуже радий".

У той же час, прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков відповідаючи на питання журналістів, чи знає він щось про сім’ю російського президента, заявив, що взагалі нічого не знає: "Допитливій Варварі на базарі ви знаєте шо відірвали".

Зазначимо, Путін не вперше публічно зізнається у своїй любові до маленьких діток. У 2006 році Путін проходив по Кремлю і побачив групу дітей, які прийшли на екскурсію. Раптом він підійшов до них, присів біля п’ятирічного хлопчика, загорнув йому майку і поцілував у живіт.

Бабуся хлопчика потім розповіла, що після такої знаменної події дитина відмовлялася купатися.

Нагадаємо, нещодавно європейські вчені оцінили характер Путіна за його обличчям і заявили, що це патологічний брехун, якому не можна вірити.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ