Путін

"COVID-19 – біологічна зброя Росії?": розслідування

Shutterstock

Навіщо це Путіну і який ефект матиме пандемія на міжнародні відносини?

Коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання на COVID-19, вже забрав життя понад мільйона людей і підірвав економіки багатьох країн світу.

Нас намагаються переконати в тому, що всесвітня пандемія - результат випадкового збігу обставин та генів. Але факти вказують на те, що це - біологічна зброя, новий інструмент гібридної війни. І епідемія, що прокотилася світом - це планомірна операція Росії на чолві з диктатором Владіміром Путіним.

Як Росія перетворила коронавірус на біологічну зброю? Навіщо це Путіну? Який ефект матиме пандемія на міжнародні відносини? Дивіться журналістське розслідування:

Станом на 3 листопада у світі на COVID-19 захворіли понад 47,5 мільйонів людей, 1,2 млн із них померли. Раніше "Дивогляд" писав про дослідження, яке виявило, для кого коронавірус більш небезпечний - для жінок чи чоловіків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ