Пара

Чоловіки чи жінки: вчені визначили, для кого коронавірус небезпечніший

Shutterstock

Для молодших пацієнтів різниця у смертності ще більш помітна

Учені з Університетського коледжу Лондона склали базу даних, яка охопила статистику захворювання на COVID-19 у 183 країнах світу, і виявили, для кого ця інфекція є більш небезпечною — для чоловіків чи жінок.

Виявилося, що на 10 випадків зараження коронавірусом серед жінок припадає 11 серед чоловіків. А за смертністю від COVID-19 це співвідношення становить 10 до 14.

Журналісти газети The Wall Street Journal також проаналізували різні статистичні дані і виявили, що в США на чоловіків припадає 54% всіх смертей від COVID-19. При цьому у віковій групі від 30 до 60 років цей показник збільшується до 66%.

Раніше група вчених з різних країн визначила, що головною причиною високої смертності від коронавірусу серед чоловіків може бути тестостерон. Фахівці пояснили, що основний чоловічий статевий гормон може сприяти попаданню вірусу в клітини організму.

Раніше учені виявили, який насправді рівень смертності від коронавірусу в різних країнах.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ