Як розпізнати, що жінка імітує оргазм

За статистикою, лише половина жінок задоволена своїм сексуальним життям, а 13% взагалі не знають, що таке оргазм.

Кілька років тому Департамент громадського здоров’я Великої Британії провів масштабне дослідження, результати якого показали, що 42% жінок різного віку не задоволені сексом. І найбільша частка таких серед жінок віком від 25 до 34 років. Натомість, у жінок 55-64 років із задоволенням від сексуального життя все набагато краще — лише третина із них мають проблеми з оргазмом.

Американський журналіст Майкл Каслман, який понад 30 років досліджує питання, пов’язані з сексом, вирішив з'ясувати, як часто жінки імітують оргазм, чому вони це роблять і як розпізнати вдаване задоволення.

За різними дослідженнями від 30 до 60% жінок хоча б раз у житті імітували оргазм.

Жінки роблять це з кількох причин:

  • Щоб потішити еґо партнера та не зачепити його почуття.
  • Щоб уникнути ганьби та звинувачень у неадекватності (часто, якщо жінка не може отримати оргазм, її звинувачують і фригідності).
  • Щоб закінчити секс.
  • Для несексуальної вигоди — щоб укріпити стосунки з чоловіком або навіть щоб отримати пропозицію одружитися.

Симулюють задоволення від сексу жінки будь-якого віку, але найчастіше — молодь. Адже з віком все більше жінок розуміють важливість клітора, стимулювання якого – прямий шлях до оргазму. Водночас, і чоловіки стають більш уважними, знають, які рухи допоможуть жінці дійти кульмінації.

Кохання
Кохання
Фото: Shutterstock

Як розпізнати справжній оргазм

Справжній оргазм важко не помітити. Насправді, жінки не так вже й сильно відрізняються від чоловіків. Подумайте, що відчуваєте ви, тоді зможете краще зрозуміти жінку.

Зазвичай оргазм починається з пришвидшеного дихання. Партнерка може навіть затамувати подих на кілька секунд. Жінка може стогнати чи стиснути руки в кулаки. Реакція часто залежить від темпераменту партнерки.

Далі спостерігаються мимовільні скорочення вульви та ануса. Можуть бути різкі рухи стегнами або й усім тілом.

Оргазм завершується повним розслабленням. Якщо ви задовольняєте її орально, ваші губи і язик, ймовірно, відчують скорочення її вагінальних м’язів.

Зазвичай, чоловіки, які дивляться порно, очікують, що жінка буде голосно стогнати чи навіть кричати і активно рухатися. Насправді ж, у відео все мало схоже на справжній секс.

Порноакторки, у яких Каслман брав інтерв’ю, зізналися, що жодного разу не відчували оргазм під час зйомок. Натомість, у приватному житті, де є місце довгій прелюдії, пестощам, поцілункам і стимуляції клітора, акторки отримували справжнє задоволення.

Журналіст радить чоловікам прямо запитати партнерку про імітацію оргазму, якщо ви не впевнені у тому, що вона справді досягла піку. Це допоможе не лише підвищити впевненість у собі, а й покращить сексуальне життя пари в майбутньому.

Кохання
Кохання
Фото: Shutterstock

Учені з Чиказького університету з'ясували, що майже кожна жінка здатна довести себе до оргазму самостійно або за допомогою вібратора. Натомість, третина жінок не може досягнути цього відчуття з чоловіками. Та дослідники запевняють, що більшість людей може навчитися отримувати оргазм. Для цього можна читати спеціалізовану літературу, використовувати секс-іграшки, більше досліджувати своє тіло і більше говорити з партнером. У деяких випадках допоможе психотерапевт.

Раніше "Дивогляд" писав про 7 причин, чому сексом варто займатися частіше. Адже це набагато корисніше, ніж ви думаєте.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше