Серіали до Геловіну

Дівчина вкрала весільну сукню із містичним минулим та розповіла про неочікувані наслідки

Shutterstock

Містична енергія вбрання не давала дівчині нормально жити

Американка поскаржилася на дивні події, з якими вона мала справу  після того, як знайшла у покинутому місті-привиді весільну сукню. Про це пише Seven News. 

За словами жінки, під час прогулянки із хлопцем штатом Вашингтон вони навідалися до покинутого міста часів золотої лихоманки. Сукня лежала під руїнами одного з котеджів. 

"Чесно кажучи, вона налякала мене. І водночас було щось у цій сукні, що благало взяти її з нами", – розповіла дівчина. 

Героїня привезла вбрання додому, а вже за тиждень почалися перші проблеми. Спочатку її кішка почала щодня ховатися під ліжко. 

"У будинку рухалися речі. Спочатку шкарпетки або двері шафи, які зранку були відчинені, хоча я точно пам'ятаю, як ввечері зачиняла їх. Потім щось кинуло котячу миску з такою силою у стіну, що з полиці посипалися речі", – згадує події жінка. 

По ночах американку переслідував запах зіпсованих яєць, а біля вікон літали мухи. 

Історія тривала, допоки її майбутня свекруха не забрала сукню до хімчистки. 

"У ті два місяці, коли сукні не було у будинку, в оселі знову з'явився спокій", – зазначила жінка  

Однак на дивну енергію сукні-привида звернула увагу мати нареченого. Вона відмовила американку від ідеї одружуватися у цьому вбранні та порадила продати сукню в інтернеті. 

Американка дослухалася поради свекрухи та виставила вбрання на продаж за $600. Водночас користувачі Facebook розкритикували оголошення дівчини та те, що вона вкрала сукню з міста-привида. 

Весільна сукня-привид
Весільна сукня-привид
Фото: Facebook

Раніше родина виявила привидів убитих людей у своєму будинку. Протягом 19 років проживання у маєтку вони нічого не знали про страшну подію, що призвела до вбивства. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ