Порятунок від зайвої ваги: 5 харчових звичок струнких жінок

Ці поради можуть допомогти

Переїдання та ожиріння є досить розповсюдженими проблемами нашого часу, а тому в Cosmopolitan поділилися корисними харчовими порадами.

Тримайте їжу напоготові

Можливо, ваша мікросумочка не підходить для носіння корисних і ситних перекусів (наприклад, овочів з хумусом або горіхів). Внаслідок цього багато людей починають вживати випічку або фастфуд.

Дієта
Дієта
Фото: Shutterstock

Якщо так робити постійно, то не буде дивною поява зайвих кілограмів. Саме тому краще виділити місце у себе в сумці для корисної їжі, або хоча б залиште продукти в машині.

Залишайте крихти

Не варто доїдати страву до кінця, якщо ви вже позбавилися від голоду. Більш того, навіть якщо останній залишиться – нічого страшного, так як "легкий" голод не настільки небезпечний для вашої фігури, як переїдання.

Не забувайте про спеції

Прянощі, спеції
Прянощі, спеції
Фото: Depositphotos

В основному спеції мають протизапальні властивості і протимікробний ефект. Більш того, вони здатні прискорювати травлення і, звісно же, робити звичні страви більш цікавими на смак.

Не поспішайте

Якщо ви їсте спагеті – старанно пережовуйте кожен шматок і намагайтесь отримати насолоду. Це вплине на засвоєння їжі, пришвидшить перетравлення і краще вас наситить.

Схожим чином це стосується вживання води. Розміреність допоможе вам вгамувати спрагу і, можливо, на час позбутися від голоду.

Не відволікайтесь

Багато людей полюбляють одночасно з їжею переглядати соцмережі або телевізор, що призводить до поспішності та поганого пережовування.

Фото їжі
Фото їжі
Фото: Shutterstock

Це може здаватися дивним, але рекомендовано відкладати вилку, поки ви пережовуєте їжу. Коли ви закінчите, тоді можете приступати до наступної дози.

Завдяки усвідомлену вживанню їжі ви краще відчуєте смак і швидше наситите свій організм.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дієтологиня розповіла, якої помилки найчастіше припускаються всі охочі схуднути.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше