Часник

Медики розповіли про шкідливість часнику для здоров'я

Shutterstock

Названо проблеми, які може спровокувати цей продукт

Часник користується попитом серед жителів усього світу, котрі полюбляють його за пікантність і смак. Однак неконтрольоване вживання цього продукту може негативно вплинути на людський організм, повідомляє Sabah.

Завдяки часнику багато страв можна зробити значно смачнішими, а також він допомагає людині підвищувати імунітет, що особливо актуально під час пандемії.

Тим не менш, надмірне вживання часнику може призвести до затуманеності і погіршення зору. Також може виникнути шум у вухах, тяжкість в голові, сухість у роті і навіть втрата пам’яті.

Не дивлячись на усі ці фактори, помірне вживання часнику все одно рекомендується.

Окрім вищезазначених факторів, він є профілактичним засобом інсульту і інфаркту, а також пригнічує ефект вільних радикалів, котрі здатні провокувати онкологічні захворювання.

Зазначимо, що самолікування може нанести шкоду вашому здоров'ю, тому при виникненні будь-яких сумнівів щодо стану свого організму варто звернутися до медиків.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дієтологиня дала три важливі поради усім, хто бажає схуднути.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ