5 помилок на шляху до здорового раціону – на що варто звернути увагу

Багато людей намагаються почати збалансовано харчуватися, але у них можуть виникати певні проблеми.

Саме тому в Cosmopolitan склали список з популярними помилками, які виникають на цьому шляху.

Однакова їжа

Якщо людина кожного ранку їсть вівсянку, макарони або яєчню, то це може мати негативні наслідки. Наприклад, вівсянка є дуже корисною стравою, але якщо ви постійно їсте тільки її, то виникає брак вітамінів і важливих мікроелементів.

Сніданок
Сніданок
Фото: Shutterstock

Останні можна отримати завдяки включенню до раціону інших страв. Можливо, завдяки різноманіттю ви зможете збільшити частку користі і задоволення.

Недостатня кількість їжі

Якщо ви сильно втомлюєтеся і витрачаєте велику кількість енергії, то вживання, наприклад, виключно зеленого салату – поганий варіант.

Вегетаріанство
Вегетаріанство
Фото: Shutterstock

Справа в тому, що цього може бути недостатньо для ліквідації голоду. Внаслідок цього ви спочатку можете обмежити себе цією дієтичною стравою, а потім з'їсти ще якийсь тортик або іншу калорійну страву.

Саме тому варто збалансовано приймати їжу і не мучити себе недоїданням.

Відсутність чіткого плану

Перед відвідуванням супермаркету варто скласти список покупок із продуктів, які ви будете використовувати в меню протягом найближчих днів.

Фото: flickr.com

Якщо план відсутній, то є вірогідність того, що ви наберете повний пакет зайвої їжі. Звісно же, можна придбати собі ласощі, проте вони не мають бути шкідливими.

Обід в закладі харчування

Багато людей відвідують кафе та інші місця для того, щоб поїсти. Однак, якщо це відбувається постійно, то це може призвести до поганих результатів.

Заклад громандського харчування
Заклад громандського харчування
Фото: Shutterstock

Справа в тому, що в меню ми в основному звертаємо увагу на оригінальні та незвичні для нас страви, котрі можуть мати велику кількість калорій.

Якщо ви працюєте в офісі і для вас ця проблема є особливою актуальною, то можна почати готувати вдома і брати з собою їжу на роботу. Як-не-як, у цьому випадку ви будете краще знати, що вживаєте.

Ідеальний раціон

Деякі люди можуть бути у справжній депресії через те, що їх результати у правильному харчуванні не відповідають ідеалу.

Депресія
Депресія
Фото: Shutterstock

Психічні захворювання можуть завдати  величезної шкоди вашому стану, тому якщо ви дозволили собі перекусити, наприклад, солодким – не варто себе катувати через це.

Можливо, спокійне ставлення та прийняття своїх слабкостей зумовить те, що ви легко перейдете до більш збалансованого харчування.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як підвищити ослаблений імунітет навесні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше