Котик і яйця

Китайці назвали 6 видів яєць, які можуть бути небезпечними для вашого здоров'я

felineliving.net

Поради від експертів, як обрати найкорисніші яйця

Яйця - корисний і дуже важливий для нашого раціону продукт. Але є випадки, коли вони можуть бути небезпечнішими, ніж отрута. Про це йдеться у статті, опублікованій на китайському порталі WeChat.

Китайці назвали 6 видів яєць, їсти які небезпечно:

1. Сирі яйця - сирий яєчний білок містить авідин і антитріпсин, які впливають на травлення і засвоєння яєчного білка. Крім того, у сирих яйцях можуть бути бактерії, які можуть спричинити діарею.

2. З обережністю слід поставитися і до яєць, в яких білок змішався з жовтком. Їх можна вживати, тільки якщо білок зберіг прозорість: у разі, якщо він став непрозорим і почав виділяти неприємний запах, від цієї їжі краще відмовитися.

3. Яйця з липкою шкаралупою. Якщо продукт зберігали надто довго, оболонка жовтка може тріснути і він може прилипнути до шкаралупи.

4. Не радять їсти яйця, які тріснули. Після пошкодження оболонки у яйце дуже легко потрапляють мікроби. Особливо небезпечними є бактерії сальмонели, які можуть жити на шкаралупі.

5. Яйця з пліснявою. Якщо на шкаралупі з’явилися темні плямки, краще відмовитися від вживання такого продукту.

6. Яйця із зародками. У Китаї такі яйця називають "волохатими". Вони можуть бути заражені кишковою паличкою, сальмонелою, стафілококом та іншими бактеріями і паразитами.

Яйця
Яйця
Фото: Shutterstock

Китайські експерти стверджують, що тривале вживання "неправильних" яєць може спричинити анемію, випадання волосся, камені в нирках, вплинути на процеси росту й інтелектуальний розвиток дітей і навіть спричинити інші більш серйозні захворювання.

Раніше "Дивогляд" публікував поради іншого китайского любителя яєць, який поділився секретом, як зварити їх так, щоб шкаралупа не прилипала і легко чистилась.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ