Холодильник, їжа

Які продукти не варто зберігати в холодильнику: поради експертки

Shutterstock

Директорка з розвитку фінансової компанії виокремила кілька важливих правил

Директор з розвитку фінансової організації Marttaliitto, що дає поради з питань домоведення, Еммі Туовінен розповіла, які продукти не варто зберігати у кухонній шафі або холодильнику. Про це пише Helsingin Sanomat.

Експертка назвала два правила, як "правильно поповнювати холодильник". 

По-перше, вона радить сухі продукти зберігати за кімнатної температури, вологі – у холодильнику. Друге правило Туовінен – звертати увагу, де саме продукти стоять в магазині. Наприклад, молочні продукти практично завжди знаходяться в холоді, а борошняні вироби зберігаються за кімнатної температури, звертає увагу експертка. 

"Звичайно, після відкриття частина продуктів потребує холоду. Наприклад, молоко, що пройшло термічну обробку, та рослинне молоко потрібно зберігати до відкриття за кімнатної температури та після відкриття поставити в холодильник", – розповідає Туовінен. 

За її словами, до холодильника не варто класти хліб, базилік, сухі бульйонні кубики та відкриті пакування з кавою. Експертка говорить, що у ньому також не варто зберігати шоколади та вироби з нього, адже від холоду може псуватися смак та аромат. 

"Популярною помилкою є зберігання бананів у холодильнику. Цей фрукт краще зберігати за кімнатної температури", – зазначила Туовінен. 

Водночас експертка повідомила, що курячі яйця можна зберігати як в холодильнику, так і на поличці у шафі. 

"Огірки, помідори, солодкий перець та салат краще зберігати за кімнатної температури або в прохолодному приміщенні", – радить жінка. 

Раніше дієтологи розповіли, які продукти посилюють головний біль.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ