Інтервальне голодування

Дієтологиня дала три важливі поради усім, хто бажає схуднути

intermountainhealthcare.org

Головне – мати цю мету

Американська дієтологиня Рейчел Пол дала три поради усім охочим скинути вагу, що, за її словами, спростять досягнення встановленої мети. Про це пише NDTV.

Експертка радить не порівнювати себе з іншими. У кожного різні можливості, уподобання та потреби, тому дієта та вправи, що допомагають одному, можуть бути марними для іншого. Темпи схуднення також залежать від індивідуальних можливостей організму. 

"Нема жодного зв'язку між тим, чого потребує ваш організм і організм вашої подруги", – пояснила Пол. 

За словами дієтолога, не можна використовувати їжу, аби заспокоїти свої емоції. Хоча вона здатна втішити, коли погано, така звичка заважає позбутися зайвої ваги. 

"Їжа також може принести тимчасове полегшення, однак не вирішить проблему у довгостроковій перспективі. Замість цього краще подбати про себе так, аби це працювало заради вашої мети", – говорить Пол. 

Експертка рекомендує не соромитися простих рецептів. За її словами, у деяких ситуаціях прості страви можуть бути дуже корисними. Пол вважає, що кожному варто опанувати кілька рецептів, що складаються з трьох-чотирьох інгредієнтів. 

Читайте також: Досягти тіла мрії: як "перезапустити" організм лише за два тижні – поради дієтолога. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ