Геймер

Кіберспортсмени ведуть більш здоровий спосіб життя, ніж середньостатистична людина — дослідження

Shutterstock

В опитуванні взяли участь 800 геймерів

Науковці з Німецького спортивного університету у Кельні з’ясували, що спосіб життя кіберспортсменів здоровіший, ніж у середньостатистичної людини. Про це пише eSportwissen.

За даними видання, в опитуванні взяли участь 800 геймерів різних рівнів підготовки, 86% з них — чоловіки.

"Стереотип про геймера, що споживає нездорову їжу, застарів", – зазначили дослідники.

Внаслідок опитування науковці виявили, що більшість геймерів позитивно оцінили стан організму – з минулого року показники не погіршилися навіть в умовах пандемії.

За даними видання, геймери майже не вживають фастфуд та напівфабрикати – вони роблять це близько двох разів на тиждень. Крім цього, вони не зловживають солодощами та напоями з високим вмістом цукру. 

Цікаво, що 15% респондентів виявилися вегетаріанцями, інші ж їдять щодня м'ясо. Добової норми фруктів і овочів дотримуються тільки 15% опитаних чоловіків і 25% жінок. Однак геймери часто вживають енергетики – одну банку на тиждень. 

Фізичну активність кіберспортсмени практикують близько 9,5 годин на тиждень – це на 2,5 години більше за рекомендації ВООЗ. 

Читайте також: Більше 1 млн грн: відкрита вакансія геймера – що треба вміти. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ