Коронавірус

Найстаріша європейка вилікувалася від COVID-19 – подробиці

Shutterstock

Літню жінку турбував не сам коронавірус, а зміна її розпорядку дня через хворобу

116-річна Люсіль Рендон, яка проживає в Тулоні (Франція), перемогла коронавірусну хворобу, для чого їй знадобилося декілька тижнів. Про це повідомляє BFM.TV.

Ця жінка, яка також відома під ім'ям сестра Андре, є найстаршою європейкою в даний момент. Вона захворіла на COVID-19 в минулому місяці, коли перебувала в будинку літніх людей Святої Катерини Лабуре.

Тест підтвердив наявність хвороби 16 січня. У Люсіль навіть не було підозри щодо цього. Протягом усього місяця вона була у своїм кімнаті і не відвідувала месу.

Цікаво, що жінка більше переймалася не впливом коронавірусу на стан її здоров'я, а тим, як через нього зміниться її розпорядок дня.

"Вона хотіла знати, чи зміниться графік прийому їжі або відходу до сну, й не виявляла страху перед хворобою. З іншого боку, вона дуже хвилювалася за інших жителів", – розповів відповідальний за зв'язок із громадськістю у будинку для літніх людей Девід Тавелла.

За інформацією ЗМІ, деякі літні люди з цього будинку вже перехворіли коронавірусом. Так, його діагностували у 81 з 88 жителів. Приблизно десять з них не змогли перемогти недуг.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав як визначити те, що у вас новий штам коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ