У Німеччині зварили пиво для боротьби з COVID-19

winestyle.com.ua

"Якщо результату немає, значить ви неправильно приймаєте наш препарат"

Німецькі пивовари розробили пиво, яке, як вони стверджують, допоможе людям боротися з коронавірусною інфекцією. Про це повідомляє Bild.

Авторами ідеї є Даріо Стієр та Давид Гертль. Їхнє пиво називається Impfstoff, що у перекладі з німецької мови означає "вакцина".

Вони стверджують, що завдяки пиву можна ефективно перестати боятися коронавірусу, але від самого вірусу воно не захистить. Саме тому чоловіки радять бути обережними і пам'ятати про заходи безпеки.

Пивовари жартують і говорять, що максимальний ефект забезпечить вживання чотирьох банок кожні чотири години. Саме тоді усі страхи і тривоги, пов'язані з COVID-19, відійдуть на другий план.

"Якщо результату немає, значить ви неправильно приймаєте наш препарат", – стверджують вони.

Пиво з кренделями
Пиво з кренделями
Фото: Depositphotos

Перша партія успішно розійшлася протягом 3,5 годин. Даріо і Давид розповіли, що їх здивував такий ажіотаж, що недивно, адже вони зварили цей напій для жарту і зовсім не хотіли заробляти на ньому гроші.

Основна мета їх дій – розвеселити людей, які під час пандемії почали сильніше страждати від погіршення настрою, стресу, депресії та інших розладів.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що популярні міфи про куріння, які вже спростували.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ