Тест на коронавірус, COVID-19

COVID-19 врятував життя юнака і членів його родини – подробиці

Depositphotos

Мама хлопця була шокована словами лікарів

Американський підліток захворів на  коронавірус, який у підсумку допоміг йому вижити. Завдяки COVID-19 лікарі дізналися, що деякі його родичі страждають небезпечним синдромом Марфана. Про це повідомляє телеканал News Channel 21.

Це сталося в штаті Коннектикут (США). Ще восени минулого року 17-річний Майкл Вілсон захворів коронавірусом. Одужання наступило досить швидко, але через декілька тижнів він почав гірше себе почувати.

Його мама, Ніколь Вілсон, стверджує, що у нього був біль в грудях. Саме тому вона вирішила відвести свою дитину до лікарів. Спочатку у фахівців була підозра щодо важкої печії, але той факт, що Майкл нещодавно хворів COVID-19, змусив їх додатково обстежити пацієнта.

Виявилося, що у юнака в серці восьмисантиметровий аневризм, який мав скоро розірватися. З цієї причини було прийнято рішення про термінову операцію.

"Я мало не зомліла, коли почула про це. Лікарям довелося підставити мені стілець", – розповіла мама юнака.

Лікарі успішно прооперували хлопця і розповіли, що в майбутньому пацієнт стане себе почувати краще. Також вони звернулися до всіх родичів Майкла, щоб ті дослідили свій організм.

Згодом з’ясували, що у його брата і сестри теж є цей синдром, який провокує розвиток аневризму аорти. Тепер вони лікуються.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дефіцит вітаміну D підвищує ризик інфікування COVID-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ