Пандемія

Який відсоток пацієнтів має безсимптомний перебіг COVID-19 – дослідження

Shutterstock

Раніше науковці називали частку в 80%

Американські науковці назвали відсоток безсимптомних хворих на коронавірус. Про це пише ACP Journals.

У перші місяці пандемії експерти вважали, що частка безсимптомних хворих на COVID-19 може досягати 80%, водночас згодом цей показник знизили до 50%. 

Останні дослідження показали, що кількість інфікованих вірусом без виявлених симптомів коливається від 17% до 20%. Лікарі зазначають, що понад половину хворих на коронавірус осіб згодом виявляла ознаки захворювання. 

Нові дані з'явилися від вчених з Дослідницького інституту Скріппса, які оприлюднили 61 глобальне дослідження, а також два національних звіти з Великої Британії та Іспанії з охопленням понад 1,8 мільйона осіб. Дані містили свідчення про кількість інфікованих COVID-19 та хворих. 

За даними досліджень, третина заражених пацієнтів мають безсимптомний перебіг хвороби. Також майже три чверті таких пацієнтів не виявляють будь-яких симптомів інфекції в майбутньому.

За словами науковців, стратегії боротьби з COVID-19 слід змінити з урахуванням поширеності та ризику передачі безсимптомної інфекції вірусу. 

Раніше учені назвали топ-3 напоїв для профілактики Covid-19. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ