Вітаміни

Чи можуть біодобавки знизити ризик заразитися COVID-19 – дослідження

Shutterstock

Масштабне дослідження охопило понад мільйон людей

Британські вчені провели дослідження, аби дізнатися, чи можуть біодобавки знизити ризик інфікування коронавірусом. Про це пише MedRxiv.  

Спеціалісти використали дані 1,4 млн осіб з Британії, США та Швеції, які зареєструвалися у додатку про коронавірус. У застосунку користувачі відповідали про свій стан здоров'я та прийом додаткових біодобавок. Крім того, в додатку містилася інформація про результати тесту на COVID-19 користувачів.

З 327,7 тисячі британців 175,6 тисячі розповіли, що приймали різні вітаміни та мікроелементи від самого початку пандемії. Згідно з результатами, вірус виявили у 10,5 тисяч, які приймали біодобавки, а також у 13 тисяч, які нехтували профілактикою. 

Дослідники дійшли висновку, що чотири харчові добавки можуть впливати на зниження ризику зараження вірусом. Зокрема, прийом таких:

  • різні пробіотики – 14%
  • полівітаміни – 13%
  • кислоти Омега-3 – 12%
  • вітамін D – 9%

Водночас цинк та вітамін С жодним чином не захистили від вірусу. 

Цікаво і те, що в усіх країнах результат прийому біодобавок з'явився тільки у жінок. Однак тут існує ймовірність, що жінки просто краще дбають  про своє здоров'я – дотримуються маскового режиму та соціальної дистанції. 

Раніше дослідники виявили, у кого антитіла до коронавірусу зберігаються довше – чоловіків чи жінок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ