Діти з COVID-19

Наступні 4-6 місяців можуть стати найгіршими від початку пандемії коронавірусу – Білл Гейтс

Shutterstock

Мільярдер прогнозує, що режим ізоляції продовжиться до 2022 року

Американський бізнесмен і філантроп Білл Гейтс прогнозує, що пандемія коронавірусу закінчиться ще не скоро і режим ізоляції в США триватиме аж до 2022 року. Про це пише Daily Mail.

Відповідаючи на питання про те, наскільки серйозною буде криза, зумовлена наслідками глобального поширення коронавірусної інфекції, засновник Microsoft заявив, що наступні чотири-шість місяців можуть стати найгіршим періодом за весь час пандемії.

Гейтс підтримав жорсткі заходи з боротьби з коронавірусом, зокрема самоізоляцію і заборону на роботу кав'ярень та ресторанів.

"Згідно з прогнозами, можуть померти ще 200 тисяч осіб. Якби ми носили маски і дотримувалися дистанції, то могли б уникнути більшої частини смертей", - вважає Гейтс.

Він зазначив, що ситуація нормалізується через деякий час після початку масової вакцинації, тобто десь до літа 2021 року. Однак небезпека заразитися вірусом залишатиметься доволі високою аж до 2022 року.

Нагадаємо, раніше вчені виявили, що люди з ослабленим імунітетом можуть бути заразними до двох місяців.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ