Білл Гейтс: люди, які не хочуть носити маску, схожі на нудистів

skolkozarabatyvaet.ru

Чомусь ніхто не каже, що носити штани у публічних місцях - це якась жахлива річ

Один із найбагатших людей світу, підприємець і філантроп Білл Гейтс порівняв людей, які не хочуть носити захисні маски у час пандемії коронавірусу, із нудистами, які відмовляються носити штани у публічних місцях. Про це він заявив у першому випуску свого підкасту з акторкою та активісткою Рашидою Джонс.

"Думка про те, що хтось відмовляється одягати маску, це для мене така дивна штука", - сказав засновник Microsoft.

"Що це за нудисти?" - заявив Гейтс. "Я маю на увазі, ти знаєш, ми просимо тебе носити штани, і жоден американець бо дуже мало американців) не каже, що це якась жахлива річ", - обурився він.

Джонс погодилася зі своїм співрозмовником: "Якщо ви хочете швидше повернутися до звичного життя, вдягніть маску. Або не одягайте маску і залишайтеся вдома!"

Гейтс нагадав, що однією з особливостей вірусу SARS-CoV-2 є безсимптомне його перенесення. Наприклад, людина яка захворіла на грип, зазвичай залишається вдома, бо погано себе почуває, а люди з коронавірусом можуть гуляти, відчуваючи себе здоровими, і немвідомо заражати усіх навколо.

Нагадаємо, нещодавно вчені виявили, що небажання носити маску може бути ознакою психічного розладу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ