Маска

Дві маски краще захищають від Covid-19 – лікар

Shutterstock

Подібний метод використання масок має свої нюанси

Відомо, що ми використовуємо маску для того, щоб вірусу було важче потрапити до рота та носа. За словами головного інфекціоніста США Ентоні Фаучі, людина може покращити ступінь власної безпеки, якщо збільшить захисні бар’єри. Про це повідомляє WebMD.

Якщо враховувати виникнення більш заразних штамів коронавірусу, то можна заключити, що використання двох масок має сенс.

"Якщо у вас одношарове фізичне покриття і ви накладаєте ще один шар, логічно, що це, швидше за все, більш ефективно… І саме тому ви бачите, що люди або подвійно маскуються, або роблять версію N95 (маються на увазі респіратори – "Дивогляд")", – розповів він.

Дослідники стверджують, що перш за все на обличчі має бути високоякісна хірургічна маска, або хоча б двошарова щільна тканинна маска.

Якщо людина бажає ще більше себе захистити, то їй знадобиться тканинна маска поверх хірургічної тканини. Завдяки хірургічній масці людина отримає фільтр, а використання тканинної маски забезпечить додатковим фільтруючим шаром.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що слабкі вакцини можуть зробити коронавірус тільки сильнішим.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ