Пити алкоголь

Як алкоголь вплине на організм під час вакцинації від COVID-19

Shutterstock

Фахівці розходяться в думках з приводу наслідків для здоров’я

Поступово людей по всьому світу починають вакцинувати від коронавірусу, тому вчені прокоментували вплив алкоголю на організм після проведення цієї процедури. Про це повідомляє HealthLine.

Британські експерти нещодавно розповіли, що у дні, які йдуть до або після отримання вакцини COVID-19, не варто вживати алкоголь. Це обумовлено тим, що в цей час імунна система повинна належним чином працювати, а цьому можуть завадити спиртні напої.

Читайте також: Експерти розповіли, чи можна робити вакцинацію від COVID-19 вагітним 

Однак з цього приводу є інша думка. За словами американських дослідників, якщо людина не вживає алкоголь надміру, то вона може не утримуватися в період вакцинації від вживання спиртних напоїв.

"Не потрібно утримуватися від алкоголю після прийому жодної дози вакцини COVID-19. Немає доказів або вказівок CDC (Centers for Disease Control and Prevention, тобто Центри з контролю і профілактики захворювань в США, – "Дивогляд"), які б свідчили про те, що це потрібно зробити", – стверджує інфекціоніст Сандро Чінті.

Нещодавно "Дивогляд" повідомив, чому не можна носити одноразову маску декілька днів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ