Пити алкоголь

Як алкоголь вплине на організм під час вакцинації від COVID-19

Shutterstock

Фахівці розходяться в думках з приводу наслідків для здоров’я

В Україні вже понад два мільйони людей отримали щонайменше одну дозу вакцини від коронавірусу. І багатьох людей цікавить одне нагальне питання - чи можна вживати алкоголь у день вакцинації. Вчені прокоментували вплив алкоголю на організм після проведення цієї процедури. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на HealthLine.

Британські експерти нещодавно розповіли, що у дні, які йдуть до або після отримання вакцини COVID-19, не варто вживати алкоголь. Це обумовлено тим, що в цей час імунна система повинна належним чином працювати, а цьому можуть завадити спиртні напої.

Читайте також: Експерти розповіли, чи можна робити вакцинацію від COVID-19 вагітним 

Однак з цього приводу є інша думка. За словами американських дослідників, якщо людина не вживає алкоголь надміру, то вона може не утримуватися в період вакцинації від вживання спиртних напоїв.

"Не потрібно утримуватися від алкоголю після прийому жодної дози вакцини COVID-19. Немає доказів або вказівок CDC (Centers for Disease Control and Prevention, тобто Центри з контролю і профілактики захворювань в США, – "Дивогляд"), які б свідчили про те, що це потрібно зробити", – стверджує інфекціоніст Сандро Чінті.

Нещодавно "Дивогляд" повідомив, чому не можна носити одноразову маску декілька днів.

Читайте також: Чи можна робити щеплення від коронавірусу різними вакцинами – дослідження

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ