Маски

Експерт розповів, коли можна буде не носити маску

Shutterstock

Це тісно пов’язано з вакциною від COVID-19

Лікар Джеймс Гамблін прокоментував питання щодо того, скільки люди повинні будуть ще носити захисні маски. Про це розповіли в The Atlantic.

Вже майже рік людство бореться з коронавірусом різними методами, одним із яких є носіння маски. Деяким вже набридло це правило, яке може викликати дискомфорт, а тому питання щодо відмови від цього методу не втрачає своєї актуальності.

За словами Гамбліна, американцям треба буде носити маску щонайменше  до кінця цього року. Він сподівається на те, що вакциновані люди зможуть відмовитися від захисних масок.

"Але це буде залежати від двох ключових змінних", – розповів він.

Перша з них полягає в тому, що вакцинована людина може теоретично передавати іншим COVID-19. Це питання варто додатково дослідити, перш ніж приймати радикальні рішення.

Читайте також: Чому не можна носити одноразову маску декілька днів

Другий аспект – темпи вакцинації людей. Вакцина характеризується вищим потенціалом тоді, коли якомога більшій кількості людей зробили щеплення.

Навіть якщо вчені з’ясують, що людина після вакцинації все одно здатна заразити іншу, то це не буде вкрай небезпечно, якщо більша частина людей пройде курс вакцинації.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що під час розмови Covid-19 передається так само легко, як і під час кашлю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ