5 ознак, що настав час придбати новий смартфон

Гаджети з кожним роком стають все більш сучасними, що безпосередньо впливає на старіння попередніх моделей.

Швидке розряджання акумулятора

Якщо ви активно використовуєте смартфон, то могли бачити блимання червоного кольору. Звісно, є певні способи поліпшення автономної роботи на смартфоні Android, але якщо той надто погано зберігає заряд, то це досить погано для його майбутнього.

Справа в тому, що з часом відбувається руйнування хімічних компонентів батареї, внаслідок чого вони починають гірше утримувати заряд.

Смартфон
Смартфон
Фото: Depositphotos

Через декілька років використання телефон може втратити близько 20% своїх характеристик акумулятора. Зокрема експерти рекомендують не заряджати гаджети вночі, бо стається перезарядження акумулятора. 

Якщо у вас немає можливості придбати новий смартфон, то можна просто замінити батарею, що може стати непоганим тимчасовим варіантом.

Телефон пошкодився або зносився

Деякі люди мріють, щоб телефони служили їм вічно, але це неможливо. Навіть якщо екран, чохол та інші деталі цілі – смартфон поступово все одно почне гірше працювати.

Внаслідок певних пошкоджень, котрі ви можете навіть не побачити (наприклад, проблеми з внутрішніми компонентами і тд), ефективність гаджету обмежується.

Варто дезінфікувати смартфон
Варто дезінфікувати смартфон
Фото: Shutterstock

Звісно, охайна експлуатація позитивно впливає на тривалість "життя" смартфону, але не треба думати, що завдяки цьому вам вдасться ніколи не змінювати смартфон і при цьому не втрачати в його функціонуванні.

Нездатність підтримувати нові програми

Кожного дня з'являється велика кількість додатків, які все гірше працюють на старих смартфонах. Це недивно, бо  розробники наділяють їх все менш примітивними функціями, котрі є вимогливими до наших пристроїв.

Читайте також: Як зрозуміти, що вашим Wi-Fi користується чужа людина.

Інколи програми взагалі не встановлюються на пристрої, оскільки  останні не підтримують нові оновлення і, таким чином, конфліктують з новими додатками.

Це менш актуально для тих, хто використовує смартфон лише для телефонних дзвінків, але якщо ви активний користувач, тоді ви маєте пам'ятати про неймовірну швидкість технічного прогресу і його вплив на старі моделі.

Смартфон
Смартфон
Фото: Depositphotos

Відсутність оновлень

Якщо ви придбали преміум смартфон, то ви можете не турбуватися щодо того, що розробник позбавить вас підтримки протягом декількох років.

Однак, з відсутністю оновлень можуть зіштовхуватися ті, хто придбав гаджет із середнього цінового сегменту, адже  виробники менше приділяють увагу таким моделям.

Коли ваш смартфон перестане підтримувати нові оновлення, то це може призвести до певних проблем з використанням його функцій і безпекою. У цьому випадку рекомендовано розглянути альтернативу пристрою.

Дуже повільне функціонування

Як ми писали вище, жоден пристрій не здатен працювати вічно. У акумулятора, камери і центрального процесора є властивість застарівати, внаслідок чого старий смартфон починає повільно працювати у порівнянні з новими моделями.

Автомобіль, смартфон
Автомобіль, смартфон
Фото: Depositphotos

Ця проблема частково вирішується завдяки очищенню пам'яті смартфону від зайвих програм і можливих вірусів, але повільна робота все одно є сигналом того, що час розглядати придбання нової моделі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чому не варто писати своє ім'я та прізвище в мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше