Ілюстративне фото

На які сайти небезпечно заходити через громадський Wi-Fi – відповідь експерта

Depositphotos

Знавці радять користуватися мобільним інтернетом замість Wi-Fi

Розробник програмного забезпечення компанії Slaxico Юрій Шарлай розповів про небезпеку введення паролів на сайтах в громадських місцях та додав, на які сторінки не варто заходити. Про це пише GSMinfo.

За словами Шарлая, під час користування громадськими точками Wi-Fi дані людини стають уразливими. Саме тому, додає експерт, не варто авторизуватися в особистих кабінетах банків і пересилати приватну інформацію.

Юрій мотивує це тим, що шахраї можуть налаштувати мобільну точку доступу зі схожою назвою мережі від громадського закладу. Це дозволить шахраям отримувати весь вхідний і вихідний трафік користувачів. При цьому частина трафіку залишається незашифрованою, що дає змогу злочинцям отримати особисті дані юзера. 

Експерт радить користуватися мобільним інтернетом у громадських місцях. Якщо ж ви плануєте підключатися до публічного Wi-Fi, то краще робити це через VPN. Важливо не заходити в мобільний банк та не здійснювати покупки через громадський Wi-Fi.

Раніше експерт розповів, як за українцями можуть стежити через смартфон. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ