Xiaomi

Xiaomi випустила небезпечне оновлення MIUI 12.5 – хто під загрозою

Shutterstock

Популярний бренд вже звернувся до своїх користувачів

Багато власників гаджетів від Xiaomi через випуск останнього оновлення MIUI 12.5 мають справу з певними проблемами, які позначаються під час використання пристрою. Про це повідомив "Технофан".

В мережі деякі користувачі почали скаржитися на останнє оновлення від популярного бренду. Власники Redmi Note 8 Pro пишуть, що у них некоректно працює популярний месенджер Whatsapp.

Також у них почав швидко розряджатися акумулятор, а сам смартфон зависає и мимовільно перезавантажується. Проблеми стосуються не тільки цього гаджету.

Redmi Note 8 Pro
Redmi Note 8 Pro
Фото: Shutterstock

Так, Redmi Note 9 Pro встановлює оновлення з помилками, через що програмне забезпечення в подальшому починає гірше працювати. Також власники Xiaomi Mi 9 / 9Т розповіли, що остання прошивка нестабільна.

Цю ситуацію прокоментував виробник і попросив користувачів, щоб вони були терпеливими і не вирішували проблему самостійно. Справа в тому, що це може закінчитися ще більш плачевними наслідками.

Виправлення всіх помилок очікується в найближчих оновленнях.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Telegram хочуть видалити з усіх мобільних пристроїв.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ