Дівчина

Небезпечні почуття: військовий два тижні ховав коханку у шафі на морській авіабазі

Shutterstock

Дівчину виявили через специфічний запах, що був у кімнаті чоловіка

Британський військовослужбовець таємно провів іноземну коханку на авіабазу Королівського воєнно-морського флоту в Йовілтоні, що у графстві Сомерсет, і два тижні ховав її у шафі своєї кімнати. Про це пише The Sun.

Жінку виявили офіцери, які помітили специфічний запах та відкрили двері приміщення. Коханку вивели з території бази, згодом вона покинула Велику Британію. 

Працівник авіабази пояснив, що знайомий з дівчиною з 2019 року. Жінка народилася у південно-східній Азії, проте жила у Європі та отримала громадянство Нідерландів. Під час святкування Різдва у 2020 році чоловік знову зустрівся з коханкою. Вона збиралася повернутися до Нідерландів після Нового року, однак зіштовхнулася з проблемами через пандемію коронавірусу. Тоді військовослужбовець вирішив прихистити її на авіабазі. 

Після повернення з відпочинку на початку січня він перевіз жінку на територію під охороною в багажнику автівки. Після цього вона впродовж двох тижнів ховалася у його кімнаті. Аби уникнути викриття, чоловік вивісив на двері приміщення табличку з надписом "Не входити, про прибирання потурбуюся самостійно". 

Представник Військово-морських сил спростував чутки, що жінка могла бути пов'язана з іноземними спецслужбами. 

Раніше чоловік перебував три місяці в аеропорту, щоби "перечекати" пандемію. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ