Луана Сандіен

Модель знялася топлес у Дубаї та розгнівала соцмережу – фото

luanasandien / Instagram

Ефектні знімки образили почуття вірян

Бразильська модель Луана Сандіен розмістила у своєму Instagram відверті фотографії з Дубаю (ОАЕ), що спровокувало негативні емоції у місцевого населення.

27-річна дівчина опублікувала кадри, на яких вона одягнута в білі штани з візерунком і чорно-білу бандану на голові. Доповненням до образу стали сонцезахисні окуляри, браслети і кільця. Основна суть фотографії в оголених грудях Луани, які вона прикрила рукою.

Як відомо, погляди жителів Дубаю часто суттєво відрізняються від тих, які властиві жителям Америки і Європи. Саме тому не дивують коментарі, в яких користувачі згадують, що за таке бразильську модель могли би заарештувати.

Багато людей сприйняли ці фото як такі, що ображають почуття віруючих. Однак, за словами Сандіен, вона не хотіла нікому зашкодити.

"Це були одні з моїх найкращих фотографій, які я коли-небудь робила, але я не хотіла нікого бентежити. Я старанно ховала груди, знаючи, що в Дубаї заборонено виходити на вулиці голою", – розповіла вона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що зірка "Бріджертонів" розповіла, як у серіалі відбувалися зйомки сцен сексу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ