Фібі Дайневор

"Ви повинні зіграти оргазм": зірка "Бріджертонів" розповіла, як у серіалі відбувалися зйомки сцен сексу

phoebedynevor/Instagram

Серіал став найуспішнішим проєктом Netflix

Зірка серіалу "Бріджертони" Фібі Дайневор розповіла, як проходили зйомки сцен сексу у стрічці. Про це пише New.Com.Au. 

Так, за словами акторки, перед зйомками вони з партнером довго репетирували, і згодом виконували цю сцену як трюк. 

Зірка також розповіла, що під час сцен сексу вони з колегою Реге Пейдж були повністю захищені. Саме тому, за словами Фібі, вона не почувалася незручно. 

"Ми репетирували сексуальні сцени як трюки. Я буквально знала, куди Реге збирається покласти свою руку та в який момент. Ще у нас були підпірки, що проходили повз нами. В певному сенсі це була більш складна хореографія, ніж наші танцювальні номери, тому я ніколи не відчувала себе незручно", – додала Дайневор. 

Також Фібі розповіла, що найскладнішою для неї була сцена мастурбації. 

"Це була найскладніша сцена для зйомок. Це про щось говорить, бо ми знімали багато складних сцен. У таких сценах відчуваєш себе дуже вразливим. Ми знімали інтимні сцени як трюки, – ми відгороджували їх, між нами були кульки для йоги і всі види речей, які не дають відчути себе незахищеними. Ти завжди відчував себе в безпеці. Але коли ти один – це інша справа. Вказівки до сцени дуже специфічні: ви повинні зіграти оргазм. Таке складно репетирувати, тому ти і не робиш цього", – розповідає акторка. 

Раніше "Дивогляд" розповідав, як костюмована драма "Бріджертони" за кілька тижнів стала найпопулярнішим серіалом на Netflix. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ