Дитина з гаджетом

Учені занепокоєні: як гаджети впливають на розвиток дітей

Shutterstock

Перші роки життя дитини можуть стати вирішальними для її розвитку

З кожним роком все більше дітей користуються смартфонами, планшетами та іншими гаджетами, але далеко не всі батьки думають про те, наскільки це безпечно. Професор Тім Сміт вирішив провести дослідження цієї теми, результати якого опубліковано в Science Daily.

Експерти провели тести за участю малюків віком від року, за якими спостерігали протягом 2,5 років. Виявляється, що дитина, яка часто грає з планшетом або смартфоном, швидше перемикає свою увагу і частіше відволікається.

Якщо дитині до трьох років і вона часто використовує пристрій з сенсорним екраном, то в неї погіршується концентрація уваги. Формування контролю уваги відбувається в ранньому віці, тому це має вкрай важливе значення.

"Зростає занепокоєння тим, що використання сенсорного екрану малюками може негативно вплинути на їх увагу, яка розвивається, але раніше не було жодних емпіричних доказів, що підтверджують це", – сказано в повідомленні.

Тепер учені планують досліджувати, як цей фактор вплине на реальне життя дітей – як вони будуть сприймати серйозні вимоги, вирішувати задачі і так далі.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що червоні руки можуть свідчити про смертельне захворювання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ