iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 небезпечний для здоров'я: Apple звернулась до клієнтів

Shutterstock

Перед використанням може знадобитися консультація лікаря

В Apple стверджують, що iPhone 12 несе небезпеку для людей через наявність в ньому великої кількості магнітів, якщо порівнювати з попередніми моделями смартфонів. Про це компанія розповіла на своєму сайті.

Тісний контакт з гаджетом може призвести до того, що імплантовані кардіостимулятори та дефібрилятори почнуть взаємодіяти з магнітами. У зв’язку з цим люди з проблемним серцем можуть погіршити свій стан здоров'я.

Саме тому в компанії рекомендують тримати смартфон на безпечній відстані – понад 15 см або 30 см, якщо він заряджається без дроту.

"Якщо ви підозрюєте, що iPhone або будь-які аксесуари MagSafe перешкоджають роботі вашого медичного пристрою, припиніть використовувати iPhone або аксесуари MagSafe", – сказано в повідомлені.

Щоб не погіршити своє здоров’я через використання iPhone 12, краще пройти консультацію у лікаря, фахівця в галузі охорони здоров’я або виробника медичного обладнання.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що iPhone 13 не випустять у 2021 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ