5 речей, які погіршують якість сексу

Секс – вкрай важлива частина життя для більшості людей.

А тому важливо звернути уваги на проблеми, які можуть бути в цій сфері. Про це розповіли в Cosmopilitan. Для поганих вражень достатньо навіть одного з цих пунктів:

Суперечки через інтимні гаджети

Це може бути неочікуваним, проте між деякими партнерами виникають конфлікти через це питання. Справа в тому, що інколи лише один партнер бажає експериментувати в сексі, а ось інший не вважає це необхідним.

Саме тому варто дійти в цьому питанні до консенсусу, або переглянути свої погляди на бажання вашої другої половинки.

Ліжко перетворюється на місце для розваг із друзями

Ранок
Ранок
Фото: Shutterstock

Одночасно простий і досить важливий фактор. Місце, де сплять партнери, має мати більш інтимний характер, а тому переглядати в ньому з друзями фільми – не найкраща ідея. Справа в тому, що в подібних умовах закохані, коли будуть вже наодинці, не зможуть повноцінно розслабитися.

Домашні тварини

Кіт
Кіт
Фото: Shutterstock

Зрозуміло, що люди в основному дуже люблять своїх домашніх улюбленців, проте секс має супроводжуватися знаходженням в приміщенні лише партнерів.

Читайте також: Як займаються сексом тварини під водою

Перш за все, кіт може привертати до себе увагу, а також під час сексу він може стрибнути в ліжко, що налякає партнерів або приведе до ще гірших наслідків.

Втома і поганий сон

Втома
Втома
Фото: Shutterstock

Якщо людина повноцінно не відпочиває, то навряд чи вона знайде сили та бажання для інтимних справ. Також втома впливає на те, що людина не може повністю розслабитися і отримати задоволення від процесу.

Безлад в приміщенні

Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Це пов’язується з тим, що під час сексу партнери будуть думати про брудний посуд, білизну і так далі, що буде негативно впливати на отримання задоволення.

Намагайтеся підтримувати чистоту у своєму помешканні, щоб ніякі думки не стали на заваді у найважливіший момент.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як час доби для заняття сексом впливає на довголіття чоловіків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше