Пальці

Як довжина пальців пов'язана із сексуальною орієнтацією жінок – дослідження

Shutterstock

Для цього вам треба звернути увагу на вказівний та безіменний пальці

Науковці з Ессекського університету опублікували дослідження, в якому пояснили, як довжина пальців впливає на сексуальну орієнтацію в жінок. Про це пише Ukr.Media 

Під приціл потрапили вказівний та безіменний пальці, які науковці називають 2D і 4D. Для дослідження учені обрали 18 пар близнюків-жінок та 14 пар близнюків-чоловіків. Цікаво, що сексуальна орієнтація у них була різна: від гетеросексуальної до гомосексуальної. 

Внаслідок експерименту експерти встановили взаємозв'язок між сексуальністю жінки та довжиною її пальців. Водночас на чоловіків ця тенденція не поширилася. З'ясували, що близнюки з неоднаковою довжиною пальців зазвичай мають бісексуальні або гомосексуальні уподобання. А от власниці пальців однакової довжини надають перевагу гетеросексуальним стосункам. 

На думку вчених, формування пальців, як і орієнтації, має відношення до періоду розвитку плоду в утробі. Виходячи з того, що ДНК-набір в ідентичних близнюків однаковий, орієнтація пов'язана не зі спадковістю, а гормонами. У того близнюка жіночої статі, на кого під час формування в утробі припало більше тестостерону, довжина пальців буде відрізнятися сильніше. І, отже, сексуальна орієнтація буде тяжіти в бік одностатевих уподобань.

Нагадаємо, діти із гомосексуальних пар більш успішні в навчанні. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ