Зайва вага

Чи впливає вік на схуднення – дослідження

Shutterstock

Ніколи не пізно почати дбати про тіло

Британські вчені оприлюднили нове дослідження, в якому спростували міф щодо ожиріння у людей похилого віку. За їхніми даними, вони можуть успішно худнути з дотриманням рекомендацій лікаря. Про це пише Clinical Endocrinology.

У дослідженні автори використали дані 242 пацієнтів клініки, що спеціалізується на вивченні діабету, ендокринології та метаболізму. Туди вони звернулися по допомогу у боротьбі з ожирінням. Експерти розділили учасників на дві групи: у віці до 60 років та 60-78 років. 

Більша частина учасників дослідження страждала від важкої форми ожиріння. Експерти давали їм інструкції щодо схуднення за допомогою дієти та фізичної активності. Водночас респонденти проходили психологічну консультацію. 

Спеціалісти порівняли результати схуднення в обох вікових групах. За даними дослідження, вага учасників зі старшої групи знизилася на 7,3%, а молодшої – на 6,9%. Люди 60+ витратили на схудненні близько 41,5 місяців, а молодші за 60 років – 33,6 місяця. 

Учені зазначають, що медики мають пам'ятати про користь нормалізації ваги для здоров'я літніх людей. За їхніми словами, вік не може бути перепоною для зниження маси тіла. 

Раніше стало відомо, що до 2050 року половина населення світу страждатиме від зайвої ваги. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ