Коронавірус

"Світло у кінці тунелю стає яскравішим": глава ВООЗ – про закінчення пандемії

Shutterstock

Програма для подолання коронавірусу потребує $4,3 млрд фінансування

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус розповів про можливе закінчення пандемії під час доповіді щодо ефективності нових експериментальних вакцин проти COVID-19. Про це він повідомив 23 листопада, під час пресконференції в Женеві, пише DW

"Завдяки останнім позитивним даним про випробування вакцин світло в кінці цього довгого темного тунелю стає дедалі яскравішим.  Нині є реальна надія, що вакцини – разом з вжитими заходами у галузі охорони здоров'я – допоможуть покласти край пандемії COVID-19", – зазначив Гебреісус. 

Також глава ВООЗ закликав заможні країни виділяти більше коштів, аби допомогти біднішим державам. 

"Це не акт благодійності, – пояснив Гебреісус. – А найшвидший і найраціональніший спосіб покласти край пандемії COVID-19 і стимулювати розвиток світової економіки".

Як зазначив Гебреісус, розроблена програма потребує для її реалізації  $4,3 млрд. Кошти планують виділити на закупівлю та доставку вакцини, тестів та медикаментів. 

Раніше стало відомо, що пандемія коронавірусу може спровокувати поширення одного з найбільш заразних небезпечних вірусів. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ