Коронавірус в Україні

Лікарі назвали чотири ранні симптоми COVID-19, на які потрібно звернути увагу

24tv.ua

Водночас варто пам'ятати, що підтвердити наявність вірусу можна лише за допомогою ПЛР-тесту

Британські та канадські науковці назвали чотири симптоми, що можуть свідчити про наявність COVID-19 на ранній стадії. Про це пише Express

Зокрема, кожна п'ята особа, інфікована коронавірусом, має проблеми зі шлунком. Наприклад, втрату апетиту, нудоту, блювоту та болі в шлунку. 

"Ці симптоми не завжди свідчать про COVID-19", – зазначив учений. 

Водночас лікарка Даяна Галл додала, що діарея є одним з перших симптомів зараження коронавірусом. 

Наступна ознака інфікування – кон'юнктивіт, як з'ясувала Американська академія офтальмології. Однак цей симптом зустрічається рідко – близько 3% випадків. 

"Вірус може поширюватися через доторки до рідин з очей інфікованої людини або від предметів, на які потрапила рідина", – зазначили спеціалісти з США. 

Третій симптом COVID-19 – сплутаність думок. Вона може тривати ще кілька місяців після одужання та скоріше є когнітивним наслідком. Пошкодження мозку відбувається на різних рівнях залежно від того, наскільки серйозним було захворювання. 

Останній симптом – втомлюваність. Ірландські учені з'ясували, що це  зустрічається у кожного другого інфікованого COVID-10 і може тривати до десяти тижнів. 

Раніше учені виявили неочікувану небезпеку від прийому антибіотиків при коронавірусі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ