Нога дівчини

"Я почала нове життя": дівчина відрізала собі ногу, щоби позбутися депресії

The Sun

У 12 років їй діагностували рак кісток, після хіміотерапії права нога дівчини стала дуже слабкою

Мешканка німецького міста Дуйсбург зробила собі ампутацію ноги, яка не відновилася після операції, і вважає це найкращим рішенням у своєму житті. Про це пише Daily Mirror.

У 12 років Лізі Шеер встановили діагноз раку кісток, що повністю паралізував її праву ногу. Після видалення пухлини та дворічної хіміотерапії хвороба відступила, проте пошкоджена нога так і залишилась слабкою та тонкою. Дівчина намагалася приховувати це від інших і 14 років ходила з ціпком. 

"Я ненавиділа свою ногу. У мене була депресія від її вигляду та від болю, що вона спричиняла. Я хотіла щось змінити, проте лікарі знову і знову повторювали мені, що з цим нічого не вдієш", – розповіла дівчина. 

Після спілкування з людьми, які втратили кінцівки, Шеер задумалася про ампутацію. Рідні та друзі намагалися її відговорити, проте вона наполягла на своєму. На прохання дівчини їй відрізали ногу до коліна. Операція допомогла розв'язати її проблеми з депресією та хронічними болями. 

"Я не позбулася ноги, а отримала нове життя", – розповідає Лізі.  

Раніше дівчина відрізала собі руку пилою заради страхової компенсації в €1 млн. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ