Королева Єлизавета ІІ

Радіостанція випадково "поховала" королеву Єлизавету та інших живих знаменитостей у прямому ефірі

Shutterstock

Вони зачитали некрологи не тільки королеви, а й режисерів, акторів, бізнесменів та навіть колишніх президентів, які нині живі

Французька радіостанція Radio France Internationale помилково опублікувала некрологи живих знаменитостей включно з королевою Єлизаветою II. Про це повідомляє BBC.

До списку імен, які згадали в некрологах, також потрапили кінорежисер Клінт Іствуд, бразильський футболіст Пеле, французька акторка Бріджет Бардо, бізнесмен Бернар Тапі, лідер Ірану Аль Хаменеї, експрезидент США Джиммі Картер та колишній очільник Куби Рауль Кастро. Наразі всі ці постаті живі. 

Компанія пояснила, що близько сотні чернеток статей були опубліковані помилково – не тільки на власному радіо, але й на партнерських сайтах разом з Google та Yahoo. 

Французька радіостанція вибачилася після публікації некрологів живих людей. За їхніми словами, інцидент стався через "технічні проблеми". 

"Ми перепрошуємо в усіх, кого це стосується, і в тих, хто стежить за нами та довіряє нам", – зазначила телеведуча станції RFI. 

Раніше користувачі Twitter "поховали" Джоан Роулінг. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ