Бабуся

Викривлені цінності: онука два роки тримала бабусю у кімнаті без права виходити з будинку

Shutterstock

Дівчина та її бойфренд поселилися в будинку старої та не дозволяли їй заходити далі вітальні

Мешканка іспанського міста Валенсія зі своїм бойфрендом поселилася у будинку її бабусі та два роки тримала господарку в зачиненій спальній кімнаті. Про це пише Euro Weekly News.

22-річна онука та її 18-річний хлопець встановили замок на двері спальні похилої іспанки в 2018 році. Пара запломбувала вікно, аби бабуся не зуміла вийти з її власного будинку. 

72-річній жінці не дозволяли ходити до туалету та ванної, тому вона була вимушена користуватися памперсами. Іноді онука та її бойфренд дозволяли бабусі виходити до гостинної, проте далі цього приміщення вона не мала права заходити. 

Слідчі запевняють, що онучка та її партнер били та переслідували похилу жінку. Вона зуміла втекти, коли дівчина забула зачинити двері. Бабуся побігла до найближчої аптеки та розповіла працівнику про те, що сталося. 

Поліціянти затримали молодих людей. Вони з'ясовують, чи дійсно її онука та бойфренд змушували пенсіонерку грабувати в магазинах та чи знімали вони гроші з рахунку старенької. 

Раніше чоловік півтора року тримав дружину в туалеті. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ