Коронавірус

Чоловік, який вилікувався від COVID-19, восьмий місяць страждає від небезпечних ускладнень вірусу

Shutterstock

За словами лікарів, наслідки хвороби можуть залишитися з ним назавжди

Ірландець, який заразився на COVID-19 ще у березні, розповів про несподівані наслідки втрати нюху. Про це пише The Mirror.

Деклан Кессіді з Дубліна захворів на коронавірус після повернення з Берліна навесні 2020 року. За вісім місяців, вже у листопаді, він продовжує жалітися на відсутність нюху та смаку, підвищену втому та тривожність, задишку та проблеми з концентрацією уваги. 

53-річний ірландець змушений додавати до їжі перець чилі, аби відчувати хоча б якийсь смак. 

"Я відчуваю тільки один смак та запах – запах рідини для зняття лаку. Так тхне для мене часник", – розповів Кессіді.  

Він стверджує, що тепер він не отримує жодного задоволення від їжі, а кожен прийом страв для нього стає катуванням. 

"Я досі готую для себе їжу та сподіваюся, що вона смакуватиме, але ні. Кожного разу одне розчарування", – зазначив ірландець. 

Проте відсутність нюху вплинула не тільки на сприйняття страви. Колись ірландець ледь не втратив свідомість після миття ванної кімнати, оскільки надихався хімікатами. Кілька разів Кессіді ледь не здійняв пожежу, оскільки забув, що у нього на плиті готується їжа, а запах гару він не відчув. 

Наразі лікарі не знають, чи повернеться нюх до чоловіка. На їхню думку, Кессіді страждає від "тривалої форми COVID" – нової коронавірусної інфекції, що проходить довго та важко. 

Раніше Дивогляд розповів, за якими симптомами можна визначити, яка у вас стадія коронавірусу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ